.

.

LUOTEEMI Бренд Подарок! Принцезата Обетки Кристал Накит Популарниот Корејски Женски Чиста Бела Циркон Камен Булчински Свадба Обетки

LUOTEEMI Бренд Подарок! Принцезата Обетки Кристал Накит Популарниот Корејски Женски Чиста Бела Циркон Камен

DEN 282.00
DEN 375.84
-25 %
Од стока


Метална боја:
Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E-2013072301
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
13.8mm*29.2mm
Тежина:
7.7g
позлата:
nilckle и да доведе слободни
Облечен Повод:
Свадба /Годишнината / Подарок / Партија / Матурска
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост женски двете најдобри појавување за вечер фустан
is_customized:
Yes
обетки кристал:
обетки кристал-teemi
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Додатоци на производи