.

.

Доброто Бренд дизајнер Пурпурна циркон Сребро Шалче dangle обетки мода Симпатична накит E198

Доброто Бренд дизајнер Пурпурна циркон Сребро Шалче dangle обетки мода Симпатична накит E198

DEN 161.00
DEN 268.80
-40 %
Од стока


Бренд Garilina Метал Сребро Шалче Главниот Камен Кубни Циркони 8мм Главниот Виолетова Боја Тежина 5.66 Грама (pearl & злато) Earring Должина 16mm*25мм Количина 1 пар Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
garilina
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E198
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Гем Тип:
Човекот Направени Гем
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи