.

.

Топла Продажба Гроздобер Dangle Кристално Сина Боја Крило Изјава Стакло Смола Капка Голема Долги Обетки Накит Додатоци Brincos

Топла Продажба Гроздобер Dangle Кристално Сина Боја Крило Изјава Стакло Смола Капка Голема Долги Обетки Накит

DEN 288.00
DEN 576.00
-50 %
Од стока


Discription :
Скапоцен Камен Тип : Топла Продажба Гроздобер Dangle Кристално Сина Боја Крило Изјава Стакло Смола Капка Голема Долги Обетки Накит Додатоци Brincos
Главен Материјал : Стакло, Кристал & Смола & Месинг
Број На Модел : E0017
Обетки Должина : 9 см
Обетки Тежина : 30 g
Главната Боја : Исто како Слик

R

Додатоци на производи