.

.

Neoglory Австрија Кристал Капка Обетки Се Зголеми Златна Боја Околу Цвет Дизајн Домот Мода Подарок За Жените Партија Продажба

Neoglory Австрија Кристал Капка Обетки Се Зголеми Златна Боја Околу Цвет Дизајн Домот Мода Подарок За Жените

DEN 281.00
DEN 312.00
-10 %
Од стока


Метална боја:
Роуз Златна Боја
Главниот Камен Боја:
Зелена
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
NEOGLORY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
R

Додатоци на производи