.

.

Магијата Ikery 2017 се Зголеми Златна Боја Кристал Кристал канал Круг Голема Обрачот Обетки трговија на Големо Мода Накит за жените MKY4836

Магијата Ikery 2017 се Зголеми Златна Боја Кристал Кристал канал Круг Голема Обрачот Обетки трговија на Големо

DEN 95.00
DEN 111.36
-15 %
Од стока


Големина : 45mm
Тежина : 11g/парче

Бренд Име:
Магијата Ikery
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MKY4836
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Големина (Должина * Ширина):
45mm*45mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
earring големина:
45mm
R

Додатоци на производи