.

.

Shuangshuo Животинско Earring Enthic Слон Студ Обетки за Жените Boho Слон Обетки Мода Накит boucle d'oreille ED046

Shuangshuo Животинско Earring Enthic Слон Студ Обетки за Жените Boho Слон Обетки Мода Накит boucle d'oreille

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


Материјал : Бакар
Боја : Злато/Сребрена/Розово злато (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Студ Обетки
Бренд Име:
Shuangshuo
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
обетки за жени:
boucle d'oreille
oorbellen:
pendientes mujer moda
oorbellen voor vrouwen:
Обетки
Earring:
earings
Студ Обетки:
earing
aros:
aretes
earings мода накит:
boucles d'oreilles pour les femmes
kolczyki:
boucle d'oreille femme 2017
Brincos:
обетки сет
pendientes:
brinco
R

Додатоци на производи