.

.

Shuangshuo Нови Пристигнување Мода Симпатична Фокс Студ Обетки за Жените Животинско Студ Earring Роденден Подароци boucle d'oreille femme 2017

Shuangshuo Нови Пристигнување Мода Симпатична Фокс Студ Обетки за Жените Животинско Студ Earring Роденден Подароци

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


Материјал : Бакар
Големина : Околу 6.5
Боја : Злато/Сребрена/Розово злато Позлатен (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Студ Обетки
Бренд Име:
Shuangshuo
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Обетки:
Brincos
Earring:
обетки за жени
boucle d'oreille:
earings
oorbellen:
earing
aretes:
pendientes
pendientes mujer moda:
Студ Обетки
aros:
earings мода накит
brincos став како mulheres:
oorbellen voor vrouwen
Orecchini:
бисер обетки
boucle d'oreille femme 2017:
сребрени обетки
R

Додатоци на производи