.

.

LUOTEEMI Нов Дизајн Мода Евтини Бело Злато-Боја CZ Dangle Обетки за Жените Луксузни Свадба Свадба Накит Пад на Превозот

LUOTEEMI Нов Дизајн Мода Евтини Бело Злато-Боја CZ Dangle Обетки за Жените Луксузни Свадба Свадба Накит Пад

DEN 381.00
DEN 635.52
-40 %
Од стока


Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E-2013072303
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
14.8*39.3MM
Тежина:
10.9g
R

Додатоци на производи