.

.

Најнови Дизајн Бренд Пурпурна Виножито Мистика Кубни Циркони сребрен накит dangle обетки мода Симпатична накит E204

Најнови Дизајн Бренд Пурпурна Виножито Мистика Кубни Циркони сребрен накит dangle обетки мода Симпатична накит

DEN 338.00
DEN 412.80
-18 %
Од стока


Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Мистика Топаз 6*8мм Главниот Виолетова Боја Тежина 5.67 Грама (Топаз & Сребрена) Earring Должина од 15 mm*35mm Количина 1 пар Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

R

Додатоци на производи