.

.

Најнови Дизајн Бренд Пурпурна Виножито Мистика Кубни Циркони сребрен накит dangle обетки мода Симпатична накит E204

Најнови Дизајн Бренд Пурпурна Виножито Мистика Кубни Циркони сребрен накит dangle обетки мода Симпатична накит

DEN 338.00
DEN 412.80
-18 %
Од стока


Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Мистика Топаз 6*8мм Главниот Виолетова Боја Тежина 5.67 Грама (Топаз & Сребрена) Earring Должина од 15 mm*35mm Количина 1 пар Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
garilina
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
e204
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Гем Тип:
Човекот Направени Гем
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Подароци:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подарок за:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
R

Додатоци на производи