.

.

LUOTEEMI Топла Продажба на Најновите Стил Циркон Свадба Лустерот Dangle Earring Жените Луксузни Свадба Накит

LUOTEEMI Топла Продажба на Најновите Стил Циркон Свадба Лустерот Dangle Earring Жените Луксузни Свадба Накит

DEN 297.00
DEN 494.88
-40 %
Од стока


Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E-2013072301
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
N/W:
7.7 g
Големина:
13.8mm 29.2mm
R

Додатоци на производи