.

.

Магијата Ikery 2017 Златна Боја Кристал Кристал канал Круг Голема Обрачот Обетки трговија на Големо Мода Накит за жените MKY4835

Магијата Ikery 2017 Златна Боја Кристал Кристал канал Круг Голема Обрачот Обетки трговија на Големо Мода Накит

DEN 120.00
DEN 141.60
-15 %
Од стока


2014 година Нови 18 K Злато Позлатен Кристал Кристал Луксузни Круг Големи Обетки Обрачот
Материјали : Легури, Electroplating КС злато , Увозот дијамант
Бои и styple : погледнете како детали
Големина : 65mm Тежина : 11g/парче

Бренд Име:
Магијата Ikery
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Hyperbole
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MKY4835
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
earring големина:
55мм
R

Додатоци на производи