.

.

2018 Побрзаа Вистински Накит Brincos Слободни Shippping Мода Геометриски Обетки Кристал Кристали од С #106283

2018 Побрзаа Вистински Накит Brincos Слободни Shippping Мода Геометриски Обетки Кристал Кристали од С 106283

DEN 575.52
Од стока


Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ
Побрзаа Вистински парична Казна Накит Brincos Слободни Shippping Мода Геометриски Обетки Кристал Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : бело злато позлатен Големина : 3.1*1.6 CM Тежина : 13.2 g /пар

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
106283
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ANKA
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Главниот Камен:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Додатоци на производи