.

.

Трговија На Големо Жените Мода Накит Пријателски Темно Сини Обетки Кристал Brincos

Трговија На Големо Жените Мода Накит Пријателски Темно Сини Обетки Кристал Brincos

DEN 101.00
DEN 112.32
-10 %
Од стока


Трговија на големо Жените Мода Накит Пријателски Темно Сини Обетки Кристал Brincos е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.
Функција : (На Големо Жените Мода Накит Пријателски Темно Сини Обетки Кристал Brincos )
* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Носете го со себе за подарок
Детали Фотографии :
Име На Производ : Трговија На Големо Жените Мода Накит Пријателски Темно Сини Обетки Кристал Brincos Главен Материјал :
Зависи од дизајни,
челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.
И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,
природата камен и така натаму. Накит Стил :
Обетки Кристал Предмет Бр. : E00484 Потекло Место Qingdao Време На Испорака :
Во 10 дена за мали цел која ја имаме на залиха
за 30days. за ОЕМ Волумен цел
Пакување : (На Големо Жените Мода Пријателски Earring)
Сите наши производ cn се спакувани како сакате,но, вие треба да си ја дозволат пакување на трошоците.
Нашата заедничка пакување начин како што следува : едно парче во една opp вреќа, потоа неколку парчиња во тетрапак.
Можете да изберете превозот начин што го сакате, тоа треба различни трошоци , ќе ви помогне да го добиете евтина цена.
Ако не изберете превозот начин, ние ќе се организираме да ги испратите овие од Кина пост или E-Пакет .
На експрес цената е малку повисока, но ако вашата цел е повеќе од $200.00, ние ќе се организираме за да испратите express.
Зошто да изберете нас : (на Големо Жените Мода Пријателски Earring)
>> Повеќе од илјада стилови може да се изберат тука
>> Повеќе од 30 нови стилови секоја недела
>> Можете да ги купите нашите производи без MOQ што го имаме на залиха
>> Секој производ се провери внимателно бу нашиот Квалитет Оддел
>> Повеќе од 100 луѓе се обезбедување на услуга за вас
Како да се следете нас?
Можете да serch mikezhang1986
Можете да контактирате со мене во следат начин :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : ( на Големо Жените Мода Пријателски Earring )
П : јас добив на погрешен производ не е мојата цел.
Р : направете фотографии на производ и испраќање на фотографии и цел БР. за нас, ние ќе провери.
Можете да побарате да се вратат парите или да испрати уште една нова откако ќе comfirm!
П : производот се скршени.
Р : направете фотографии на производ и испраќање на фотографии и цел БР. за нас, ние ќе провери.
Можете да побарате да се вратат парите или да испрати уште една нова откако ќе comfirm!
П : производот што јас сакам е распродаден!
Р : Што ќе ви каже дали ќе римејк на производот, или можете да изберете слични еден.
П : јас не се на стоки, но ред се заврши до Aliexpress.
Р : Во ред е завршена со Aliexpress, можете да побарате од нас да се продолжи денот пред цел заврши.
Не грижете се, ако не се на стоки и цел е да заврши. Можете да контактирате со нас за да добиете одговор.
П : 30 дена минатото, но јас не сум се добие мојата цел.
Р : За некои мали цел, ние испрати од Кина пост, дека секогаш треба многу денови до таму.
Ние често се организира на бродот на редот во 7 дена, па немојте да се грижите за ова, вие само треба повеќе дена да се добие стоката.
П : Може ли да се добие голем попуст ?
Р : Ако сакате да го нарачате од најголемиот дел, ќе добиете попуст.
Нашата продавница ќе имаат продажба промоција во различно време.
П : Може да се развие дизајни како што сакаше?
Р : Ние може да се развие како вашата потреба, ако вашата цел е повеќе од 500pcs по боја.
Се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако имате било какви прашања во врска со овој трговија на Големо Жените Мода Пријателски Earring

R

Додатоци на производи