.

.

LUOTEEMI Квалитет Благородна Дама Луксузни Вода Капка Dangle Обетки Популарни Teardrop Свадба Накит Блузи Мода Деверуша Подарок

LUOTEEMI Квалитет Благородна Дама Луксузни Вода Капка Dangle Обетки Популарни Teardrop Свадба Накит Блузи Мода

DEN 386.00
DEN 643.20
-40 %
Од стока


Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E-2012110906
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
14.2*32MM
Тежина:
11.5g
Стил:
Романтични
R

Додатоци на производи