.

.

Shuangshuo Bling Злато Солидна ' Рскавица Мали Триаголници Студ Обетки за Жените Геометриски Панк Накит boucle d'oreille femme 2017

Shuangshuo Bling Злато Солидна ' Рскавица Мали Триаголници Студ Обетки за Жените Геометриски Панк Накит boucle

DEN 47.52
Од стока


Материјал : Бакар/Месинг
Боја : Злато/Сребрена/Розово злато(Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Студ Обетки
Бренд Име:
Shuangshuo
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Обетки:
Earring
обетки за жени:
earings
oorbellen:
earing
Студ Обетки:
pendientes mujer moda
aretes:
pendientes
boucles d'oreilles pour les femmes:
boucle d'oreille femme 2017
brincos 2017:
oorbellen voor vrouwen
нерѓосувачки челик обетки:
Boucles D'oreilles
златни обетки:
Aretes Де Mujer
pendientes hombre:
обетки сет
R

Додатоци на производи