.

.

Shuangshuo Гроздобер Мали Молња Студ Обетки Жените Fashoin Обетки Thunderbolt Обетки Партија Подароци boucle d'oreille

Shuangshuo Гроздобер Мали Молња Студ Обетки Жените Fashoin Обетки Thunderbolt Обетки Партија Подароци boucle

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


Материјал : Бакар
Боја : Злато/Сребрена/Розово злато (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Студ Обетки
Бренд Име:
Shuangshuo
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Обетки:
pendientes mujer moda
Студ Обетки:
boucle d'oreille femme 2017
студ обетки сет:
earings мода накит
Brincos:
мали обетки
boucle d'oreille:
oorbellen voor vrouwen
обетки жени:
Етничките Обетки
долги обетки:
свадба обетки
адвокатско обетки:
големи обетки
сребрени обетки:
обетки карики
женска мода обетки:
обетки накит
R

Додатоци на производи