.

.

БАКНИ МЕ 2017 Изјава Мода Жените Накит Домот Златна Боја Цвеќиња Студ Обетки За Девојки

БАКНИ МЕ 2017 Изјава Мода Жените Накит Домот Златна Боја Цвеќиња Студ Обетки За Девојки

DEN 74.00
DEN 82.56
-10 %
Од стока


Производство :
БАКНИ МЕ 2014 Изјава Мода Жените Накит Домот, Боја на Злато Боја Цвеќиња Студ Обетки За Девојки
Точка Бр.
ed00599
Материјали :
Легури,Смола
Должина :
2cm
Тежина :
10g
Место на Потекло :
Qingdao
Повод :
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба
Пол :
Деца, Мажи, Унисекс, Жените

Метална боја:
Обетки
Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Розова
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
kissme
Број На Модел На:
ed00599
Производство име :
Накит Домот Позлатен Златна Боја Метал Студ Обетки За Девојки
боја:
Зелена/Црвена/Розова
Точка Не:
ed00599
Материјали:
Легури,смола
Големина на:
2*2cm
Тежина:
10g
Место на Потекло:
Qingdao
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
R

Додатоци на производи