.

.

LUOTEEMI Сјајна Совршен Бисер Сечење Јасно ААА Кубни Циркони Waterdrop Обетки за Жени со Висок Квалитет венчаница Накит

LUOTEEMI Сјајна Совршен Бисер Сечење Јасно ААА Кубни Циркони Waterdrop Обетки за Жени со Висок Квалитет венчаница

DEN 479.00
DEN 798.24
-40 %
Од стока


Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E-2013102301
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
14.5*38.5MM
Тежина:
10.85g
Стил:
Романтични
R

Додатоци на производи