.

.

капка обетки 2015 кристал Гроздобер Стил Злато -боја Магија и шарм жена Dangle Капка Обетки(E0062)

капка обетки 2015 кристал Гроздобер Стил Злато -боја Магија и шарм жена Dangle Капка Обетки(E0062)

DEN 337.00
DEN 383.52
-12 %
Од стока


ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен , ААА Австриската Кристал Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ
Поврзани Производи за Обетки

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E0062
Пол:
Жените
Бренд Име:
dishana
Обликотшема:
Геометриски
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Вкупната Тежина:
6grams(приближно)
Гем Тип:
Stellux Австриската Rhinestones
Гем Количина:
72PCS
Шема:
долги обетки
Повод:
Ангажирање,најдобри пријатели подароци,Партија,Секојдневно Носат за Статистика,Годишници
R

Додатоци на производи