.

.

ANKA 2017 Лист Кристал Earring За Жените Златна Боја Топла Продажба Ограничена Трендовски Круг За Brincos Pendientes #106614

ANKA 2017 Лист Кристал Earring За Жените Златна Боја Топла Продажба Ограничена Трендовски Круг За Brincos Pendientes

DEN 575.52
Од стока


Earring За Жените Топла Продажба Ограничена Трендовски Круг За Brincos Pendientes Слободни Shippping Лист Кристал Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : 18k злато cololr Големина : 5.8*1.2 СМ Тежина : 20.4 g /пар

R

Додатоци на производи