.

.

ANKA 2017 Лист Кристал Earring За Жените Златна Боја Топла Продажба Ограничена Трендовски Круг За Brincos Pendientes #106614

ANKA 2017 Лист Кристал Earring За Жените Златна Боја Топла Продажба Ограничена Трендовски Круг За Brincos Pendientes

DEN 575.52
Од стока


Earring За Жените Топла Продажба Ограничена Трендовски Круг За Brincos Pendientes Слободни Shippping Лист Кристал Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : 18k злато cololr Големина : 5.8*1.2 СМ Тежина : 20.4 g /пар

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
106614
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Подарок за:
Девојка/Жена/Мајка
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Безбедност Стандард :
Никел слободни доведе слободни CE
Пакување:
Opp вреќа / Меур заврши , надворешниот кутија пакет
Is_customized:
yes
Бои:
4
производител:
Yes
R

Додатоци на производи