.

.

Магијата Ikery 2017 Нова Златна Боја Кристал Кристал канал Круг Голема Обрачот Обетки трговија на Големо Мода Накит за жените MKY4833

Магијата Ikery 2017 Нова Златна Боја Кристал Кристал канал Круг Голема Обрачот Обетки трговија на Големо Мода

DEN 151.00
DEN 178.08
-15 %
Од стока


2014 година Нови 18 K Злато Позлатен Кристал Кристал Луксузни Круг Големи Обетки Обрачот
Материјали : Легури, Electroplating КС злато , Увозот дијамант
Бои и styple : погледнете како детали
Големина : 75mm Тежина : 11g/парче

Бренд Име:
Магијата Ikery
Метали Тип:
Метални Легури
Стил:
Hyperbole
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MKY4833
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
earring големина:
75mm
R

Додатоци на производи