.

.

Нова мода бесплатен превозот 7 париз 7-8мм multicolor образован бисер студ обетки за жените шарм партија подароци накит BV104

Нова мода бесплатен превозот 7 париз 7-8мм multicolor образован бисер студ обетки за жените шарм партија подароци

DEN 358.00
DEN 511.68
-30 %
Од стока

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1. Ако не сте го слушнале од нас во распределени време, ве молиме бидете сигурни да проверите ја вашата спам
Се надевам дека ќе пријатно купување! УСД $ 29.
Се Враќа И Повратни Информации
Ако постои било каков проблем кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
За нас
Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да ни e-mail. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Понекогаш може да биде резултат на несоодветно снабдување или времето проблеми влијаат на испорака, така и нашата рок на испорака ќе бидат поставени во 5 дена, но ние ќе се најбрз го оценувате на стоки на вашите раце, непријатности, ве молиме да го прости.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа, во повеќето случаи порано.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина. на нашите пратки имаат сите global express, подеми и падови, Кина Пост и Хонгконг пост.Наредбите ќе бидат испратени во 5 дена. Ние работиме 5 и 1/2 дена недели.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер , Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, едноставно враќање на unworn објект во рок од 30 дена од точка(а) бродот датум и ние со задоволство ќе размена, замена или рефундирање на тоа инклузивно на испорака обвиненија.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.5 инчи во мерењето.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

R

Додатоци на производи