.

.

smiry 3 метри Ширина 12.9 cmEyelash Црна Мека Флорални Чипка Намали Tassel Декорација Занает Шиење Чипка Намали За Фустан Направи Декорација

smiry 3 метри Ширина 12.9 cmEyelash Црна Мека Флорални Чипка Намали Tassel Декорација Занает Шиење Чипка Намали

DEN 154.00
DEN 219.84
-30 %
Од стокаСостојба : 100 % нов и висок квалитет
Материјал : Полиестер
Боја : Црна
Модел : Чипка
Ширина : Прибл. 12.9 cm
Должина : околу. 3meters
Количина : 1 Парче
На чипка е совршен за фустани,женски underware , гребенот,чанта додаток, шапка. кукли облека, булчински облека, couture, дома декор и други проекти што може да се замисли.
Забелешки :
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од слики предизвикана од различни осветлување ефект.
Ви благодариме за вашето разбирање .
Плаќање :
1.Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa,Mastercard,кредитни картички,QIWI,Western Union и Т/Т(Банкарски) и
офлајн плаќање. Ве молиме изберете еден од нив да се плати.
2.Купувачот Го Заштитите :
Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.
Испорака :
1.Ние ќе брод надвор вашата нарачка со 2-4 работни денови afetr aliexpress потврди нарачката.
2.Ние обезбедуваме Кина пост воздухопловната mail,e-пакување и за други комерцијални express до сите краишта на светот.
Во опсегот на бесплатен превозот, Ние ќе го избере различни изразат според различни земји, за да се обезбеди на купувачот добиваат нивните предмети во најкусо време.
3.Ако цел околу 30pcs целосно, ние ќе користи побрзо комерцијални изразат како што се ПРОЗОРЦИ,ПАТАРИНА,DHL,EMS и сл.,
4.Нашата цена не го вклучуваат данокот,ДДВ или други давачки,да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе го прогласи објектот како "подарок" на ниска вредност.
За безбедноста причина,ние само брод објекти на превозот адреса лево на вашата нарачка. Значи, пред да плаќаат ве молиме бидете сигурни дека тоа се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
За мазна експрес испорака,ве молиме бидете сигурни дека за името ќе лево е вашата целосна име.Бидејќи според политика во однос на некои земји,пратката ќе се врати ако примачи'name не е завршена.
Контакт со Нас на : какво Било сомневање и коментари ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте 100% задоволни!Ви благодариме

R

Додатоци на производи