.

.

KingClouds Бесплатен превозот висок квалитет на машина везови тема +300 метри/мини-кралот гајтанот везови тема 56colors достапни

KingClouds Бесплатен превозот висок квалитет на машина везови тема +300 метри/мини-кралот гајтанот везови тема

DEN 2639.52
Од стока


King Clouds Бесплатен превозот висок квалитет на машина везови тема +300 метри/мини-кралот гајтанот везови тема 56colors достапни 28 компјутери обична бои полиестер везови тема +28 компјутери разновидниот бои полиестер везови нишка на секој гајтанот е 300 метри Идеален за сите видови на почетниот везови машина
Ако сте wholersaler и треба повеќе квантитет, pls љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
ние ќе ви даде најдобра цена.

R

Додатоци на производи