.

.

KingClouds Бесплатен превозот висок квалитет на машина везови тема +300 метри/мини-кралот гајтанот везови тема 56colors достапни

KingClouds Бесплатен превозот висок квалитет на машина везови тема +300 метри/мини-кралот гајтанот везови тема

DEN 2639.52
Од стока


King Clouds Бесплатен превозот висок квалитет на машина везови тема +300 метри/мини-кралот гајтанот везови тема 56colors достапни 28 компјутери обична бои полиестер везови тема +28 компјутери разновидниот бои полиестер везови нишка на секој гајтанот е 300 метри Идеален за сите видови на почетниот везови машина
Ако сте wholersaler и треба повеќе квантитет, pls љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
ние ќе ви даде најдобра цена.

Употреба:
Капчиња,Ткаење,Шиење,Teabag,Рачно Плетење,Вез,Плетење,Крстот Бод
Функција:
Ниска Намалување,Висока Издржливост,Абразија-Отпорни,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
28+28 полиестер нишка
Шема:
Обоена
Предиво Count:
120D/2
Техника:
Mercerized
Тежина (g/топка):
10g
Предиво Тип:
Филамент
Материјал:
100% Полиестер
боја:
54 брат бои
Количина:
54 парче везови нишка
Големина:
300м/конус
is_customized:
Yes
Име:
вез нишка
R

Додатоци на производи