.

.

2017 Памук Риболов Линија Вештачка боја на слонова коска Бела Посочи Пет Petal Цвет Бисер Монистра Синџир DIY Гарланд Свадба Декорација

2017 Памук Риболов Линија Вештачка боја на слонова коска Бела Посочи Пет Petal Цвет Бисер Монистра Синџир DIY

DEN 92.00
DEN 127.68
-28 %
Од стока

-4.03 /двор

Број На Модел На:
VX46
Бренд Име:
OEMOO
Тип На Производ:
Други
Точка име :
Занает Flowe Бела, Боја На Слонова Коска Имитација Бисер Монистра Памук Линија Синџир
Обликот:
Посочи Пет Petal Цвет Или Ѕвезда Пет Petal Цвет Flatback
Големина:
14mm
боја:
Беж Боја На Слонова Коска,Бела
Материјал:
ABS пластика
Парична казна или Моден:
Моден
Пакување:
Приближно 2 метри
користат за:
DIY Гарланд Цвеќиња Свадба Партија Декорација Додатоци
Prapare Време:
Во рок од 2 дена
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи