.

.

Бесплатен превозот! Точно georgette ткаенина лето облечи мода свила ткаенини трговија на големо со висок квалитет свила платно

Бесплатен превозот! Точно georgette ткаенина лето облечи мода свила ткаенини трговија на големо со висок квалитет

DEN 1344.00
Од стока


Ширина : 140cm
Тежина : 50g / m

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Еко-Пријателски
R

Додатоци на производи