.

.

13 15 25 30 34 мм се Шие На Бела Јасно Rhinestones Копчиња за Шиење Кристал Копчето AB Strass Акрилик Стакло Камења за Облека

13 15 25 30 34 мм се Шие На Бела Јасно Rhinestones Копчиња за Шиење Кристал Копчето AB Strass Акрилик Стакло

DEN 274.00
DEN 360.00
-24 %
Од стока


13 15 25 30 34 мм се Шие На Бела Јасно Rhinestones Копчиња за Шиење Кристал Копчето
AB Strass Акрилик Стакло Камења за Облека
Материјал : Акрилик Rhinestones Копчиња.
Rhinestones Големина : 13mm 15mm 22mm 25мм 30мм 34mm Круг Кристал Копчиња.
Боја : Бела Јасно Копчиња .
Количина : Копчиња за Облека Палта .
Вашата цел ќе бидат испратени до вас aliexpress адреса,па ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно. Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е 15-39 дена Аргентина, Чиле и Бразил се земе ≥90 дена . Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, 3-6 дена), EMS 5-10 дена .
Поддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или е-пошта.
Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Stra повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме за вас! Вашето задоволство е многу важна за нас.

Големина:
13mm 100pcs, 15mm 100pcs, 22mm 20pcs, 25mm 20pcs, 30mm 10pcs, 34mm 10pcs
Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
acryl
Функција:
Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
JUNAO-Rhinestones Копчиња
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Месо тело
Бренд Име:
JUNAO
Техника:
позлата
Декорација:
Rhinestones
Точка име :
кристал копчиња
Материјал:
кристал копчиња
посебни:
копчиња за шиење
Тип:
копчиња за облека
боја:
Бела Јасно Копчиња
Големина:
6 8 13 15 22 25 30 34 mm Round Buttons
Употреба:
копчиња за палта
Шема:
Да Се Шие На Rhinestones
Пакување:
AB Acryli Strass
превозот:
Бесплатен превозот
R

Додатоци на производи