.

.

Magnolia цвет Везови Ткаенина Големи Applique Печ Африкански Чипка Шие Облека Крпа ги Красат Додаток

Magnolia цвет Везови Ткаенина Големи Applique Печ Африкански Чипка Шие Облека Крпа ги Красат Додаток

DEN 395.00
DEN 444.00
-11 %
Од стока


Прикажи Повеќе
Magnolia цвет Везови Ткаенина Големи Applique Печ Африкански Чипка Шие Облека Крпа ги Красат Додаток Diy
Пакет : 1 парче/многу
започнете
крајот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
LCP17-0303E
Бренд Име:
PALMYBEST
Големина:
38*75cm
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
R

Додатоци на производи