.

.

7pcs Проверете 9cmx50cm 00% Памук Jelly Roll Ткаенина Ленти Нови Пристигнување Шиење Текстилни Поставува Комбинација Quilting Кукла е Облека Tildas

7pcs Проверете 9cmx50cm 00% Памук Jelly Roll Ткаенина Ленти Нови Пристигнување Шиење Текстилни Поставува Комбинација

DEN 96.00
DEN 173.76
-45 %
Од стока


Име : jelly roll ткаенина ленти проверете поставува
Материјал : 100% памук. тенка,не густа , погоден за шиење играчки, tildas,крпеница,quilting,scrapbooking,занаети и други шиење проекти.
Портретирани како слика се прикажува,7 проверете дизајни колекција
Големина : 1piece= 9 CM x 50 CM(намалување од рака , +-1cm грешка)
Пакет Содржина : 7 дизајни , секој дизајн едно парче.
Ве молиме љубезно ве молиме Имајте во предвид :
1 )за секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн.
2)пакетот е пре-сече,ако цел 2 или многу повеќе,тоа НЕ е континуирано.
3) мала боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.

Бренд Име:
TERAMILA
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
as description
Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
no
Тип:
Памук Ткаенини
боја:
проверете ги поставува
Употреба:
За шиење играчки, tildas,крпеница,quilting,scrapbooking,занаети
е _customized:
Yes
R

Додатоци на производи