.

.

50*140cm Дебели Мека Тебе Јапонски Предиво Обоена Памук Quilting Ткаенина рачно изработени Чанта комбинација Средување на Шиење Ткиво Ткаенина

50*140cm Дебели Мека Тебе Јапонски Предиво Обоена Памук Quilting Ткаенина рачно изработени Чанта комбинација

DEN 335.52
Од стока

Име на производ : мека Обоена Ткаенина рачно изработени Plaid Памучна Ткаенина Материјал : Памук. Портретирани како слика е прикажано, можете да изберете било која боја или ние ќе ги испрати боја по случаен избор. Големина : 1piece= 50 CM x 140 CM(намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка), ако треба 50*70pcs , pls ни остави боја бројот што треба , или ќе го испрати по случаен Употреба : погоден за шиење играчки' облека, tildas,крпеница,quilting,scrapbooking,занаети и други шиење проекти.
Оваа ткаенина се чувствуваат малку тешко, укажуваат на тоа се мијат пред useing .
перење метод : ткаенина во ладна вода или детергент впие 10-15 минути, по чистење, користете железо во услови на сува ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено. 2) Ќе ги намали континуирана парче кога нарачување повеќе од 1 единица
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, A, B, C, D, E, 50 70cm еден компјутери, F, G, H, I
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
140cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
Geotextile Ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
534
Стил:
Plaid
Материјал:
100% Памук
Шема:
Врежана
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
R

Додатоци на производи