.

.

Нови корејската верзија на ретро школка бисер дијамант brooch pin brooch шамија тока облека shawl тока

Нови корејската верзија на ретро школка бисер дијамант brooch pin brooch шамија тока облека shawl тока

DEN 316.80
Од стока


[Име] : Новиот корејската верзија на ретро школка бисер дијамант brooch pin brooch шамија тока облека shawl тока
[size ] : 8.5cmx3cm
Кометал n отворање на applicatio: Облека, чевли торба додатоци, венчаница, рака држи цвет производство додатоци, поединци може да се користи во марами, шамии, windbreaker, капи, чизми за снег, но исто така и како собирање на подароци О
[ пакет ]: Картичка + OPP вреќа

Тип На Објект:
Безбедност Иглички
Материјал:
Легура дијамант
R

Додатоци на производи