.

.

10pcs Sequined був Appliques за Шиење Облека Мотив Значка Diy животни Фармерки Палта Налепници Облека Железо На Закрпи за Шиење Печ

10pcs Sequined був Appliques за Шиење Облека Мотив Значка Diy животни Фармерки Палта Налепници Облека Железо

DEN 153.60
Од стока


Големина : 8.5 cm * 5.5 cm
Пакет : 10pcs/многу
Ние сме фабрика, Добредојдовте Сопствени Дизајни, Добредојдовте Судење Наредби.
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, T/T, Зачувам.
2. Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај. Сите цената не вклучувајќи Даноци или Должност
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број,поштенски код се точни.
2. Најчесто, производи ќе бидат испратени со 3-5 дена.
3. Експрес и Специјални линии ќе трае од 4 до 10 дена за испорака. Препорачана пошта ќе трае од 15 до 45 дена за превозот. Економски воздух пошта ќе трае 20 до 60 дена. Тоа зависи од земјата на дестинација.
Ве молиме да бидете трпеливи за превозот.
Во нашата позиција, се надеваме дека сите корисници може да се добие на парцела, како е можно поскоро.
Повратни информации
Ние сме во потрага напред за да се добијат позитивни повратните информации од клиентите.
Ве молиме љубезно ни остави позитивен повратните информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни со производи.
Ве молиме контактирајте со нас кога не сте задоволни со производи, ние ќе се најде решение за вас и да бидете задоволни.

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
ABP00243
Бренд Име:
ABEI
Техника:
Sequined
Големина:
8.5*5.5cm
снабдувач:
производител
цена:
Фабрика цена
Употреба:
Облека, Чанти, Чевли, капи, Фармерки, Палта,Ранец
Трговија на големо:
Да,пониска цена
Обичај:
Yes
R

Додатоци на производи