.

.

Венеција Полиестер Чипка Applique Флорални Бела Везени Чипка Ткаенина Венчаница Декорација Чипка Печ Занаети Додатоци

Венеција Полиестер Чипка Applique Флорални Бела Везени Чипка Ткаенина Венчаница Декорација Чипка Печ Занаети

DEN 388.00
DEN 478.56
-19 %
Од стока


Функција : Чипка Закрпи Appliques .
Големина : како што е прикажано на слики.
Количина : 5 Pairs(10 парчиња);50pairs(100pieces).
Потекло : произведено во Кина .
двор
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија" "во мојата продавница, ви благодариме.

боја:
10pieces, 100pieces
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
AIWUJIA
Број На Модел На:
TT248
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ширина:
As shown picture
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Полиестер
R

Додатоци на производи