.

.

5yards 5.5 cm памук embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот#2884

5yards 5.5 cm памук embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци

DEN 205.92
Од стока


Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.
Име на производ : 5.5 cm ширина Памук, Чипка Embroid
Производот НЕ : 2884
Чипка ширина : 5.5 cm(најмногу широк)
Боја : pls се погледне на слики
Пакет : OPP торби и картон
Испорака И Услуга
* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ако одлагање,ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
* Ние нудиме Кина Пост Воздух или ЕМС на вашите нарачки.pls изберете за нив пред да се одржи на наредби.Epack пратите само во САД.Tks
* Ве молиме пратете на вашите прашања,да се распрашува и жалби до нас.Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.
* Увозни давачки,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк ?подарок? или ?примерок? да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
* Ние го прифаќаме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 7 дена по приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
* Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Благодарение толку многу

Големина:
1 yard is 92cm
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
5.5cm
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
2884
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
xinhang
Ткаенина Тип:
Mesh
Бои:
2 бои
Техника:
искриват плетење
R

Додатоци на производи