.

.

убав beaded Дополнителните Лента Трим Дополнителните tassel Чипка Намали за партијата се облекуваат JRB-15289

убав beaded Дополнителните Лента Трим Дополнителните tassel Чипка Намали за партијата се облекуваат JRB-15289

DEN 4665.00
DEN 5553.60
-16 %
Од стока


добредојдовте на нашиот магазин
Опис На Производот
1. Beaded Цевка.
2. Ширина : 14cm.
3. Должина : 5 метри по парче.
4. Модата Облека за Повод, Свадба, Партијата итн.
5. Бесплатен превозот страна на курирската служба DHL .

Шема:
Batik
Техника:
Ткаени
Ширина:
15CM
Материјал:
Полиестер / Памук / Бамбус Влакна
Nonwoven Техника:
Spunlace
Стил:
Хексагонална
Функција:
Абразија-Отпорен На
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
чипка ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Yes
R

Додатоци на производи