.

.

Африкански француска Чипка Ткаенина Висок Квалитет Везени Чипка Намали Нови Пристигнување Африкански Sequins Чипка Ткаенина За Партијата се Облекуваат злато

Африкански француска Чипка Ткаенина Висок Квалитет Везени Чипка Намали Нови Пристигнување Африкански Sequins

DEN 2808.00
DEN 4320.00
-35 %
Од стока


Добредојдовте :
Ви благодарам мн u за шопинг на нашата продавница - се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Нашиот Сите производи вистински фотографии,обезбедување на квалитет. Т неговата содржина е во sto ck и се подготвени да брод. Состојба : нова и unworn. Минимална цел количество е 5 YD. Ние ќе го организира shipm ent со 3 до 7 дена по испративме на вашата исплата. DHL Express превозот обично се потребни околу 3 дена. Ние в на контрола НЕ е можно застои предизвикани од вас р поштенска услуга или непредвидени временски услови s.

Бренд Име:
Никој,LUOMN,LUOMN
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Декорација:
Чипка
Ширина:
51inch
Број На Модел На:
ALC-D5805
Тип На Производ:
Чипка
Употреба:
Пакување:
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Ширина:
Тежина:
Бесплатни Shiooing:
Yes
R

Додатоци на производи