.

.

9.5 см Широк Викторија Антички Злато Извезени Чипка Намали во Метален Злато за Свадба,Свадба Gown, Костим Дизајн

9.5 см Широк Викторија Антички Злато Извезени Чипка Намали во Метален Злато за Свадба,Свадба Gown, Костим Дизајн

DEN 588.00
DEN 619.20
-5 %
Од стока


Добредојдовте Виножито Мала Куќа
1.Големина на :
ширина : 9.5 cm
2.Боја : Злато+метал нишка
3.Материјал : Polyeter
MOQ е 2 метри/многу

боја:
Злато
Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
QRTRIM
Ширина:
9.5cm
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
rb-l305
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Watersoluble
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи