.

.

DoreenBeads 2018 Нови Чипка Цвет Везени Patch да се Шие На Закрпи за Невеста, Свадба се Облекуваат Дама Жените Облека DIY Занает Материјали

DoreenBeads 2018 Нови Чипка Цвет Везени Patch да се Шие На Закрпи за Невеста, Свадба се Облекуваат Дама Жените

DEN 319.00
DEN 404.16
-21 %
Од стока


Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
- Превозот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Големина:
50x35cm
Бренд Име:
DoreenBeads
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
AE051865
Големина:
50x35cm
R

Додатоци на производи