.

.

YACKALASI 3D Цвет Закрпи Везови Appliqued Опашот на Опашката Шиење Или Железо На Цветни Скратува 27.5*37.5 cm

YACKALASI 3D Цвет Закрпи Везови Appliqued Опашот на Опашката Шиење Или Железо На Цветни Скратува 27.5*37.5

DEN 357.00
DEN 410.40
-13 %
Од стока


Ве Молиме Да Се Напомене :
Сите Yardage Чипка/Ткаенини, Има Намалување Од 3%-5% Во Производство
И Тоа Е се Мери со Рака,
Па Ве Молиме Да Се Овозможи/Ја Прифати Вашата Цел Со 5% Повеќе Или Помалку Количина.
Се Надевам Дека Ќе Се Разбере Sistuation.Ви благодариме

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
3D Цвет Закрпи Везови Appliqued Опашот на Опашката Шиење Или На Железо
Техника:
Appliqued
Бренд Име:
Yackalasi
Големина:
27.5*37.5cm
3D Цвет Закрпи Везови Appliqued P:
3D Цвет Закрпи Везови Appliqued Опашот на Опашката Шиење Или На Железо
R

Додатоци на производи