.

.

0.6 мм дебелина ултра транспарентен TPU филм јасност суров материјал продажба од страна на дворот

0.6 мм дебелина ултра транспарентен TPU филм јасност суров материјал продажба од страна на дворот

DEN 1505.00
DEN 1584.00
-5 %
Од стока

Ширина : 137cm цената е за 1 двор, големината е : 137cm*91cm; Ако цел 2 метри, големината е 137cm*182cm; Ако цел 3 метри, големината е 137cm *273cm; и така натаму.Повеќе дворови се една континуирано намалување.
Ако сакате други дебелина, оставете порака до мене. Посебна Забелешка : Постојат можеби +/-10cm грешка во големината поради рака сечење Цел помалку од 10 метри,кожа материјал ќе бидат спакувани во укината, тоа ќе некои wrinckle кога ќе примите.ве молиме љубезно underestand.Ако цел повеќе од 10 метри,кожа материјал ќе се тркалаат пакет. Ако најголемиот дел цел(над 40 метри), ние може да понуди подобра цена за вас.

R

Додатоци на производи