.

.

Нови sunflowers голем дијаметар дијамант поврзана волна brooch brooch персоналните high-end обичај

Нови sunflowers голем дијаметар дијамант поврзана волна brooch brooch персоналните high-end обичај

DEN 336.00
Од стока


[Име] : Новиот sunflowers голем дијаметар дијамант поврзана волна brooch brooch персоналните high-end обичај
[size ] : 8.5cmx3cm
Кометал n отворање на applicatio: Облека, чевли торба додатоци, венчаница, рака држи цвет производство додатоци, поединци може да се користи во марами, шамии, windbreaker, капи, чизми за снег, но исто така и како собирање на подароци О
[ пакет ]: Картичка + OPP вреќа

Тип На Објект:
Безбедност Иглички
Материјал:
Легура дијамант
R

Додатоци на производи