.

.

синтетички СТП имитираат кокс алигатор вештачка кожа ткаенина суровини за продажба од страна на дворот

синтетички СТП имитираат кокс алигатор вештачка кожа ткаенина суровини за продажба од страна на дворот

DEN 1140.00
DEN 1200.00
-5 %
Од стока

Ширина : 137cm(54inch) цената е за 1 двор, големината е : 137cm*91cm; Ако цел 2 метри, големината е 137cm*182cm; Ако цел 3 метри, големината е 137cm *273cm; и така натаму.Повеќе дворови се една континуирано намалување. Ве молиме имајте во предвид која боја сакате, кога поднесе ред, ако не, ние ќе го испрати ramdom.
Боја листа :
Посебна Забелешка : Постојат можеби +/-10cm грешка во големината поради рака сечење. Синтетички кожа нормално имаат мала мирис. Цел со помалку од 10 метри,кожа материјал ќе бидат спакувани во укината, тоа ќе некои wrinckle кога ќе примите.ве молиме љубезно underestand.Ако цел повеќе од 10 метри,кожа материјал ќе се тркалаат пакет. Ако најголемиот дел цел(над 40 метри), ние може да понуди подобра цена за вас.

боја:
боја 1, боја 2, боја 3, боја 4, боја 5, боја од 6, боја, 7, боја 8, боја 9, 10 боја, боја 11, боја 12, боја 13, боја 14, боја 15, боја 16, боја 17, боја 18, боја 19, боја 20-23
Материјал:
PU
Поддршка Техника:
Ткаени
Функција:
Водоотпорен,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Употреба:
Троседот,Чевли,Ремен,Торба
Број На Модел На:
DFH-H011
Бренд Име:
BENSLTHER
Дебелина:
1.0 mm
Ширина:
54/55
Шема:
Заврши
Употреба:
маска
R

Додатоци на производи