.

.

kewgarden 13mm 1.3 см Фланелен боксери Дели Крпа Панделки DIY Bowknot Лак вратоврска Сатен Лента рачно изработени Лента Riband 10m/многу

kewgarden 13mm 1.3 см Фланелен боксери Дели Крпа Панделки DIY Bowknot Лак вратоврска Сатен Лента рачно изработени

DEN 295.00
DEN 368.64
-20 %
Од стока


kewgarden 13mm 1.3 см Фланелен боксери Дели Крпа Панделки DIY Bowknot Лак вратоврска Сатен Лента рачно изработени Лента Riband 10m/многу
13mm*1meter/двор*10=1lot

боја:
Бела, Темно Сина, Розова, Светло Розова, темно розова, Зелена, црвена, црвена роза
Бренд Име:
kewgarden
Ширина:
3/4
Ткаенина Тип:
Тафт
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
13mm ЛЕНТА
Техника:
Никој
Тип На Производ:
Панделки
Сомот панделки:
дели крпа панделки
13mm панделки:
рачно изработени лента
DIY додатоци bowknot:
сатенски лента
R

Додатоци на производи