.

.

БЛОК EMF Бебе Шетач Мрежи Во Анти-зрачење Метални Материјали Од Кина, Производител

БЛОК EMF Бебе Шетач Мрежи Во Анти-зрачење Метални Материјали Од Кина, Производител

DEN 8736.00
Од стока

БЛОК EMF Бебе Шетач Мрежи Во Анти-зрачење Метални Материјали Од Кина, Производител
На информација за производот :
Модел
YSILVER30#
Тежина
32g/метар квадратен
Ширина
150 CM
Предиво count
30 D
Бренд Име
БЛОК EMF
Примена
За Комарец Нето/Оклопна надстрешница
Боја
Сребро сива
Функција
Оклопна /Проводници
Користат за
дома текстил/торби/Комарец нето/ завеса
Материјал
SILVERFIBER 100%
Внимание : бидејќи овој производ направен од страна на окцето ткаенина,па не може да shield сите singal,само може да го блокира делови на singal
Производ слика :

Плетени Тип:
Искриват
Бренд Име:
БЛОК EMF
Шема:
Обложени
Тип:
mesh ткаенини
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
.
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Стил:
Twill
Техника:
Плетени
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Материјал:
сребро обложени најлон мрежа
Nonwoven Техника:
сребро обложени најлон
Материјал:
SILVERFIBER 100%
Модел:
YSILVER30#
Тежина:
32g/square meter
Ширина:
150CM
Предиво Count:
30D
Примена:
За Комарец Нето/Оклопна надстрешница
R

Додатоци на производи