.

.

10pcs Железо На Извезена Железо-на Везови Закрпи Кошула Јакна Закрпи За Облека, Ткаенина Печ Значка Налепници За Облека

10pcs Железо На Извезена Железо-на Везови Закрпи Кошула Јакна Закрпи За Облека, Ткаенина Печ Значка Налепници

DEN 308.64
Од стока

10pcs Железо На Извезена Железо-на Везови Закрпи Кошула Јакна Закрпи За Облека, Ткаенина Печ Значка Налепници За Облека
Големина : 5cm x 3cm
Постои лепило на грбот o f печ, може да биде на железо, ова е железо, во парчиња, но тоа ќе биде подобро ако може да се шие, по пеглање, тоа ќе биде постабилна се држиме за облека
Забелешка : цената е за 10pcs на закрпи во една многу
Употреба :
Можете да железо тоа на облека ви се допаѓа, или можете да железо и на чанти, капи мислите дека е симпатична, или друго место што би сакале;
облека и панталони, ако се оштетени, може да се користи за покривање на оштетените области.
Ако вашата облека се валкани со масло или други работи тешко да се исчисти, можете да шие деликатна везови печ за тоа да го покрие.
Ако сте biker или мотор љубовник, тогаш ќе сакате да се најдат некои biker /мотоцикл закрпи за железо на вашиот biker облека, ние ќе мило да обезбеди професионална biker закрпи за вас!
Ако сте облека создателот, ќе треба да се купи закрпи да ги красат облеката, добредојдени да се избере соодветна закрпи во мојата продавница, прилагодено дизајн е на accetable, само се чувствуваат слободни да контакт со мене!

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
see below details
Бренд Име:
AHYONNIEX
Функција:
Рачно изработени
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
A920-3
Име:
пијат печ
Тип:
железо applique
Функција:
извезена печ
боја:
Како се покаже слика
Употреба:
DIY Облека
одговараат за:
Луѓето сакаат DIY Облека
квалитет:
добро
цена:
евтини
Бесплатен превозот :
Yes
кориснички:
OK
R

Додатоци на производи