.

.

12 метри/многу Долго Европски Стил Завеса за Шиење Трим Tassel Чипка Ткаенина Занаети Облека Троседот декорација DIY Завеса Додатоци

12 метри/многу Долго Европски Стил Завеса за Шиење Трим Tassel Чипка Ткаенина Занаети Облека Троседот декорација

DEN 2368.80
Од стока


12 метри/многу Долго Европски Стил Завеса за Шиење Трим Tassel Чипка Ткаенина Занаети Облека Троседот декорација DIY Завеса Додатоци AU614
Предмет : завеса tassel Количина : Околу 12 метри( таму ќе биде околу 0,5 метар грешка далечина) Вкупна ширина 10cm, чипка 3cm + tassel 7cm Растојанието помеѓу монистра е околу 5cm Совети : 1. Околу 12 метри, по пакет . 2.Бои : 9 бои 3.Мора да постојат некои мирис кога ќе се отвори на пратката, само стави го направи тоа на ветрот, тогаш мирисот ќе исчезне, благодарение толку многу 4. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку 5. Дизајнот е отпечатена, па подобро е да не се мијат со машина, се мијат рака малку подобар избор е да се користи двојно пати plaid, кој изгледа подобро
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
AU614
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
CROPADELACN
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Плетенка
Ширина:
10cm
Материјал:
100% Полиестер
R

Додатоци на производи