.

.

YACKALASI 14 Yds/Многу Памук, Чипка Отворот Везови Applique Цвет Скратува за Шиење Облека Чипка 7.3 cm

YACKALASI 14 Yds/Многу Памук, Чипка Отворот Везови Applique Цвет Скратува за Шиење Облека Чипка 7.3 cm

DEN 744.00
DEN 876.00
-15 %
Од стока


_______________________________________________________ Купувачот Забелешки : 1. Ве Молиме Не Го Отвори Спорот Директно.
Ве Молиме Контактирајте Со Нас Ако Не Сте Задоволни Нашите Производи,
2.За Yardage Чипка/Ткаенини, Мери со Рака,
Ве Молиме Allowe/Прифатат Тоа Количество 5% Повеќе Или Помалку.
Ве молиме Не поставувајте Цел Ако Не Може да го Прифати.
Ви Благодариме За Вашата Помош. _______________________________________________________

боја:
Млечно бела
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
7.3cm
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Yackalasi
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи