.

.

Misaya 1pc Tassel Везови Мрежа Африкански Чипка Ткаенина, DIY рачно изработени Цветни Деколте Чипка Јака За Облека Материјали Занает

Misaya 1pc Tassel Везови Мрежа Африкански Чипка Ткаенина, DIY рачно изработени Цветни Деколте Чипка Јака За

DEN 115.00
DEN 153.12
-25 %
Од стока


Misaya 1pc Tassel Везови Мрежа Африкански Чипка Ткаенина, DIY рачно изработени Цветни Деколте Чипка Јака За Облека Материјали Занает
Опис На Производот :
1)Материјал : Полиестер И Нето-Предиво
2). Големина : Како фотографија
3)Продажба : 1pc
Забележи : Не се висока температура пеглање,ако укината ве молиме да користите ниска температура за пеглање.

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
32cm
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Misaya
Број На Модел На:
LS0084
Материјал:
100% Полиестер
Име на производ:
чипка јака
Големина:
како фото
боја:
Црна / Бела
Материјал:
Нето-предиво и Полиестер
R

Додатоци на производи