.

.

Обичај кожа етикета за тексас, debossed логото, умре сечење, кожа puller, ниска MOQ

Обичај кожа етикета за тексас, debossed логото, умре сечење, кожа puller, ниска MOQ

DEN 25920.00
Од стока

Кожа Етикета со прстен Материјал : кожа како P001069 Големина : како дизајн Боја : исто како P001069, прстен боја анти бакар Техника : логото debossed, со прстен, два слоја се држиме заедно со лепак Тежина : 2.5 g
Оваа етикета е за другите наши купувачи, не е за продажба, само за вашиот квалитет и стил референца. Па, ве молам да ми испрати свој дизајн или логото пред поставување на цел, јас ќе ви цитирам цената. Ако немаат свој дизајн, молам да ме известите за вашата идеја, ние ќе го направи уметнички дела за потврда пред производство.
За повеќе етикета слики, ве молиме посетете ја нашата веб страница : www.clothinglabels.cn
Othere облека, додатоци со висок квалитет.

Тип На Производ:
облека labels
Бренд Име:
Pinli
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
K004950
Техника:
Врежана
Материјал:
кожа
R

Додатоци на производи