.

.

Да се шие На Железо На Закрпи За Облека, Извезена Закрпи Розова Peony Цвет Appliques Облека Налепници DIY Ткаенина Значки BT214

Да се шие На Железо На Закрпи За Облека, Извезена Закрпи Розова Peony Цвет Appliques Облека Налепници DIY Ткаенина

DEN 28.00
DEN 31.20
-10 %
Од стока

Карактеристики : Железо-На Гласачко место:Нашите appliques исто така, може да биде пораби на Големината:Како Фото КОЛИЧИНА:1 Pcs /Многу Забелешка : 1. Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи. Со цел да се направи имате подобри шопинг искуство,се надевам дека ќе може да избере регистрирани логистика, поефикасен и побезбеден, може да се следат, или ако купувате од нашата продавница повеќе од $ 6, можеме да се обидеме да брод преку регистрирани логистика. 2. Поради снимање состојба и Хардверски Уреди како што следи е brightness/contrast поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики шоу. 3. Прирачник за мерење може да се 1-3мм отстапување постои.ние гарантираме сите производи се со добар квалитет.

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
As Photo
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
BT214
Бренд Име:
AISHINI
КОЛИЧИНА:
1Lot=1Pcs
Се применува за:
DIY,Фустан,Здолниште,Т-маица,CoatSort
R

Додатоци на производи